Látványos tudományos versenyek diákoknak a győri Mobilisben(x)

Versenyek a Mobilisben

ATTRACTIVE SCIENCE
    A két fordulóból álló csapatverseny a „Fenntartható közlekedés” témáját öleli fel, amelyre 7-11. évfolyamos diákok jelentkezését várjuk! A verseny alaptémája:„Automaták, robotok, kiborgok, drónok”.

Az első forduló 2014. novemberében, a második forduló 2014. decemberében kerül megrendezésre. Csapatok létszáma: 3 fő Jelentkezési határidő: 2014. október 31.

II. KÍSÉRLETBAZÁR
    Tudományos most mutasd meg a Mobilisben! 2015. április 17-én kerül megrendezésre a II. Kísérletbazár, tudományos ötletbörze a Mobilis Kiállítási Központ szerevezésében. Az ország minden pontjáról várjuk középiskolás csapatok jelentkezését.

JÁRMŰIPARI DESIGN HÉTVÉGE
    Középiskolás diákok számára rendezett unikális, ismeretterjesztő, innovatív, hiánypótló mintakurzus. A fiatalok aktív résztvevőként ismerhetik meg a járműdesign szakmával és szakembereivel, cégeivel.

A versenyekről bővebben: http://mobilis-gyor.hu/programjaink/versenyeink

(szponzorált tartalom)

Előző cikkZsolnay Kulturális Negyed, Pécs – ahol jó gyereknek lenni!(x)
    Következő cikkInformatikai eszközöket adtak át iskoláknak