Elindult a JELENTKEZÉS! „Modern Óvoda – Óvodapedagógusok Országos Találkozója és Óvodai Jó Gyakorlatok Fóruma”

Idén először, május 23-24. között megrendezésre kerül a "Modern Óvoda - Óvodapedagógusok Országos Találkozója és Óvodai Jó Gyakorlatok Fóruma" című konferencia. A rendezvény célja hogy, a magyarországi és határon túli óvodapedagógusok számára egy olyan platformot hozzon létre, amely személyes szakmai diskurzust tesz lehetővé, és ezáltal szolgálja a pedagógiai módszertani fejlesztések minél szélesebb körű megvitatásának lehetőségét. A konferenciának a budapesti Kódex Kulturális Központ ad helyet. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részletek cikkünkben!

A kétnapos konferencia szeretne színteret biztosítani az óvodapedagógia aktuális kérdéseinek korszerű megvitatására, jó gyakorlatok megmutatására, az óvodapedagógiában érintett szereplők összekötésére. A konferencia támogatói az Oktatási Hivatal, az EMMI, a KELLO és a Nemzeti Pedagógus Kar.

Időpont: 2019. május 23-24.
    A helyszín: Kódex Kulturális Központ
    Cím: 1085 Budapest, József körút 63.

A konferencián való részvételért -szakmai programról szóló- igazolást adunk.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

RÉSZLETES PROGRAMLEÍRÁSÉRT KATTINTSON IDE

ONLINE REGISZTRÁCIÓS FELÜLET

Előző cikkA fiatalok fontosnak tartják, hogy beleszólhassanak a közügyekbe – Parlamenti Ifjúsági Nap
    Következő cikk„az út mentén ritkán áll sírkő, mit nem apának emeltek” /Edda/, Gyermeknek lenni a középkori Izlandon, Interjú Erdélyi-Nagy Noémi, saga kutatóval