Kezdőlap Best of

Best of Modern Iskola 2021: Október

2021 októberében az ősz témaköre mellett az év egy másik fontos együttműködése kezdődött meg a Modern Iskola hasábjain: elindult a Tanár leszek! Hallgatói Műhely sorozata.

Tanár leszek! Hallgatói Műhely sorozata

A sorozat a Tanár leszek! Hallgatói Műhely és a Modern Iskola együttműködésének részeként látott napvilágot. A közös munkánk célja lelkes hangvételű, gondolatébresztő írásokon keresztül bemutatni, hogyan készül a fiatal jelölt a tanárságra, szubjektív megfigyelései, tapasztalatai, illetve tanulmányai alapján. Ezek az írások tehát tanárjelöltek szakmai és személyes gondolatait és dilemmáit foglalják össze egy-egy őket érdeklő téma kapcsán.

Ősz, ősz, gyönyörű! – Őszi verscsokor óvodásoknak

Állandó vendégszerzőnk, Hétvári Andrea költőnő munkássága hiánypótló a mindennapi óvodapedagógiai gyakorlatban. A közelgő őszi szünet alkalmából őszi csokorba szedte Olvasóink számára a verseit.

Kép: Hétvári Andrea
7+1 ötlet: Halloween az angol órán (is)

Halloween közeledtével összegyűjtöttünk pár ötletet, melyek nem csak az angol órán lehetnek hasznosak az őszi szünet előtt.

Kép: https://www.scratchjr.org/activities/card05-forest.pdf
Előző cikkStrena – újévi „ajándékozás”
Következő cikkBest of Modern Iskola 2021: November