Kezdőlap Best of

Best of Modern Iskola 2021: November

Novemberben a közeledő adventi időszak mellett a középiskolai felvételi körüli tudnivalók bizonyultak a legnépszerűbbnek.

Felvételi útmutató pedagógusoknak, szülőknek

Urbán Viktória, a Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat pályaválasztási tanácsadója a leggyakoribb pályaválasztást érintő kérdések alapján összeállított egy rövid útmutatót, mely hasznos segítség lehet osztályfőnöki órákon, szülői értekezleteken.

Kép forrása: FPSZ tájékoztató diasor
Egy különleges Adventi kalendárium

Domján Zsófia logopédus-tanító, a Fülelős kalandok – Logopédia oldal szerkesztője, a Modern Iskola rendszeres vendégszerzője egy igazán különleges, nyomtatható logopédiai adventi kalendáriumot osztott meg Olvasóinkkal.

Kép: Domján Zsófia
Várlak, Mikulás!

Hétvári Andrea munkássága hiánypótló a gyakorlatban: bájosan illusztrált versei a legkisebbeket is meg tudják szólítani, miközben a pedagógusok mindennapi munkáját könnyítik meg. Neve garancia a sikerre, legyen szó tematikus hetekhez vagy nevezetes napokhoz kapcsolódó anyagokról. Novemberben a Mikulás érkezésével kapcsolatos verseit szedte egy csokorba.

Kép: Hétvári Andrea
Előző cikkBest of Modern Iskola 2021: Október