Kezdőlap Digitális eszközök

3 eszköz, amit megéri kipróbálni: itt a Modern Iskola nyári kihívása

A nyár közepette egy játékos kihívásra hívjuk meg Olvasóinkat, melynek végén a sikeresen teljesítő résztvevőket oklevéllel jutalmazzuk! Részletek a cikkünkben.

Korábbi cikkeinkben már írtunk az egyéni tanulási útvonalak kialakításáról és azok fontosságáról.

Olvasóinkat most egy amőba táblán kialakított kihívásra hívjuk el: a tábla alapvető funkciója ugyanaz, mint a játéknak: VÁLASSZUNK HÁROM TEVÉKENYSÉGET EGY SORBAN, VÍZSZINTESEN, FÜGGŐLEGESEN VAGY ÁTLÓSAN.

Az Olvasó dönti el, mely feladatok szimpatikusak neki. A táblát Geniallyban megnyitva az egyes kihívásokhoz eszközöket is javasolunk.

A feladatok teljesítési határideje: 2021. 08.18.

Kérdése van? Írjon nekünk emailt vagy Facebook oldalunknak üzenetet!

Teljesítette a kiválasztott 3 feladatot? Töltse ki alábbi űrlapunkat és augusztus közepén megajándékozzuk egy oklevéllel!

Előző cikkAz ugróiskoláról – másképp 1.
Következő cikkTippek a nyárra pszichológus szemmel